Kompleksowa organizacja wesel

O nas - czyli co to jest TOP WEDDING

TOP WEDDING Szczecin - organizacja wesel

Jest to doskonale miejsce na zorganizowanie twojego niezapomnianego wesela. Do każdego wyzwania podchodzimy z pasja, zaangażowaniem i wkładamy cale serce, aby sprostać życzeniom i wymaganiom pary młodej. Do każdego podchodzimy w sposób indywidualny i profesjonalny. Pragniemy poznać potrzeby i wymagania naszych par, aby dostosować się do najwyższych standardów, pomysłów i oczekiwań. Powierzając nam swoją uroczystość możecie być pewni ze na długo pozostanie w pamięci gości podziw i zdumienie o dbałość, jaka dopieszczamy każdy szczegół.

Łukasz
Łukasz Przednowek

Oferujemy pomoc na każdym etapie organizacji uroczystości, bez względu na to czy jesteście zainteresowani kompleksowym zorganizowaniem całego wesela, czy jedynie poszczególnymi usługami. Top wedding to miejsce gdzie zrzeszamy najbardziej topowych i profesjonalnych ludzi obecnie działających na rynku weselnym w zachodniopomorskim. Jesteśmy w stanie zaoferować fachowa pomoc począwszy od wyboru obrączek po przez ustalenie dekoracji kwiatowych i ślubnych, wybór sukni i garnituru,zaproszeń, obsady muzycznej, fotografów, limuzyny, makijażu, stylizacji paznokci, wyboru tortu, profesjonalnego oświetlenia. Nasza współpraca obejmuje również hotel w bardzo bliskiej lokalizacji, który zaoferuje przyjezdnym gościom spokojny sen. Spełniając najskrytsze marzenia naszych przyszłych par i dbałość o niezapomniane chwile na weselu, współpracujemy również ze szkołą tańca, która poprowadzi  młodych w pierwszym tańcu, fotobudką, czekoladowa fontanna, oraz z największą w zachodniej Polsce agencja barmańska oferującą obsługę i pokazy barmańskie na przyjęciu.

Nasze wesela i imprezy okolicznościowe urządzamy w sali bankietowej znajdującej się na tyłach przepiekanej Restauracji Chalupa.  Sala ta  to idealne miejsce na zorganizowanie niepowtarzalnego wesela. Jest to nowoczesny lokal w eleganckim stylu, którego  unikatowe wnętrze, dekoracja stołów oraz aranżacja  zauroczy nawet najbardziej wymagających gości weselnych. Sala bankietowa to funkcjonalne i w pełni klimatyzowane miejsce, które jest w stanie pomieścić 120 osób, posiada całodobowo monitorowany parking.

Coraz więcej nowożeńców decyduje się na zaskoczenie swoich najbliższych i zorganizowanie ślubu w plenerze. Dzięki temu ze nasz lokal ma doskonała lokalizacje dysponujemy przepiekanym ogrodem i dwoma kapliczkami naprzeciwko Sali bankietowej, które są wspaniałym miejscem na aranżacje jesiennego czy wiosennego ślubu.

Wasze wesele jest dla nas najważniejsze i to wy decydujecie jak ma wyglądać. Jesteśmy elastyczni i otwarci, nie działamy według schematów. Sprostamy każdym wyzwaniom i postaramy się zadowolić najbardziej wymagających. Wieloletnie doświadczenie i bardzo dobra znajomość branży gastronomicznej to nasze atuty.

TOP WEDDING TWOJE NIEZAPOMNIANE TOPOWE WESELE